Vánoční kolekce Divá zvěř

Pěkně pomalu, užít si vytouženou atmosféru světýlek, vůně cukroví, mrazivé přírody a úsměvů všech přítomných.

Pro takové dokonalé Vánoce jsme pro vás nakreslili a vyrobili unikátní dřevěné vánoční ozdoby nejen na stromeček. 

Skladem (2 sada)
310 Kč
Kategorie: Dřevěné vánoční dekorace
Záruka: 2 roky
Barva: Hnědá
Materiál: Dřevěná překližka
Rozměry: cca 10×8×0,3 cm
Množství: 10 ks ozdob
Povrchová úprava: Napuštěno pigmentem
Dřevěná vánoční kolekce s lesními zvířátky Divá zvěř | JAA∞TY
Limitovaná edice

Adventní čas nemusí být období stresu a kýče. Jde to jinak. Lokálně, udržitelně, vkusně. Méně je více a u Vánoc to platí dvojnásob. 

Vánoční ozdoby jsme navrhli jako ilustrace v prostoru. Veselé, hravé, plné příběhů, které se mohou odehrávat na vašem stromečku. Můžete si tak domů přinést atmosféru české zimní krajiny s vůní lesa. 

 


Dřevěná vánoční kolekce Divá zvěř je oblíbenec dětí, ale milují ji i dospělí. Deset dřevěných lesních zvířátek přímo z Beskyd. Moudrý medvěd, veselý zajda nebo srneček, který by nejraději ulehl k zimnímu spánku. Dekorace divá zvěř je tak univerzální, že vám může zdobit domov po celý rok.


 

Materiál a povrchová úprava

Na vánoční ozdoby používáme topolovou překližku. Proč ji a ne surové dřevo? Překližka se skládá ze tří tenoučkých vrstev dřeva, které jsou k sobě slepené na kolmo. To znamená, že na výrobu stačí využít malé množství dřeva, které má ještě lepší vlastnosti, než dřevo surové. To by se v surovém stavu při tak tenké šíři ihned polámalo. Díky využitelnosti materiálu tak nevzniká téměř žádný odpad. 

Ozdoby natíráme kvalitním mořidlem. Nebojte, nemáme v plánu vás "umořit". Mořidlo je název pro látku, která s sebou nese barevný pigment. Dřevo barvu nasaje, avšak zůstanou mu přirozené vlastnosti a vzhled. To naše například zvýrazňuje léta dřeva a má červenohnědou barvu. 

 

Balení a skladování

Vánoční ozdoby posíláme v kartonové krabici, vystlané dřevitou slámou. Sada ozdob se tak může stát hezkým plnohodnotným dárkem. Dřevitá sláma ozdůbkám vytváří ochranný měkký pelíšek, který je nejen ekologický, praktický, ale i pěkný. Krabici je možné využít pro další skladování během roku. 

 

Důležité informace na konec

Každý kus, který vyjde z naší dílny, je originál. Díky ruční výrobě a dřevu, jehož textura a barva je vždy jedinečná. Proto jsou fotografie pouze ilustrační. K přírodním materiálům je třeba přistupovat šetrně i skrze používání. Není vhodné naše produkty vystavovat vodě a vlhkému prostředí. 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VD Avatar autora | 9.11.2020
Krasa! :) uz se tesim, az pujdou na stromecek....
5
LK Avatar autora | 1.4.2020
NÁDHERA NÁDHERNÁ : )... ozdoby jsou neskutečně krásné a už se nemůžu dočkat, až je pověsím na stromeček. JAA-TY určitě doporučuji, protože jejich výrobky, balení i přístup k práci, udělají určitě každému velikou radost : ).

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner