Náušnice LASKAVA

Mít v uších lásku. A říct celému světu, že dnes vás jen tak něco nerozhodí.

Skladem (>5 ks)
390 Kč
Kategorie: Dřevěné šperky
Záruka: 2 roky
Materiál: Dřevo, Pokovená nerezová ocel
Dřevina: Slivoň švestka
Rozměry: 1,3×1,5×1,3 cm
Povrchová úprava: Směs přírodních olejů

Náušnice ze švestkového dřeva LASKAVA jsou laskavé na pohled i užívání. Našli jsme 4 praktické důvody, proč právě tyto náušnice vynikají. Napadne vás další?

 

1. Náušnice jsme vyvinuli tak, že je zapínání schováno uvnitř. Nemůže se tak stát, že by se zapínání od náušnic oddělilo (což bývá častý důvod jejich ztráty).

2. V jednoduchosti je krása. A chytrý šatník šetří čas. Srdíčkové náušnice splňují obojí.

3. Říct světu beze slov, jaký máme den, v jakém jsme rozpoložení. S láskou v uších k nim přece nemůže dolehnout nic špatného a to se hodí. 

4. Skvělý dárek pro osobu blízkou vašemu srdci 

 

Povrchová úprava a údržba

Tak, jak si dáváme záležet na původu a bezpečnosti materiálů, stejně tak důležitá je povrchová úprava dřeva. Používáme kvalitní olej s certifikací pro styk s dětmi a potravinami. Neobsahuje žádné organické těkavé látky a je šetrný k životnímu prostředí. Olej má skvělou vlastnost, že dřevo nejen chrání, ale dá vyniknout přirozené barvě dřeva. Jestliže se Vám bude časem zdát, že dřevo ztrácí na sytosti (což je přirozený proces), stačí si na jemný hadřík kápnout rostlinný olej, náušnice přetřít a jsou opět jako nové.

 

Důležité informace na konec

Každý kus, který vyjde z naší dílny, je originál. Díky ruční výrobě a dřevu, jehož textura a barva je vždy jedinečná. Proto jsou fotografie pouze ilustrační. K přírodním materiálům je třeba přistupovat šetrně i skrze používání. Není vhodné naše produkty vystavovat vodě a vlhkému prostředí. 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 13.7.2022
Náušnice splnily mé očekávání jsou krásné

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner