Vánoční kolekce Kouzlo Vánoc

Pěkně pomalu, užít si vytouženou atmosféru světýlek, vůně cukroví, mrazivé přírody a úsměvů všech přítomných.

Pro takové dokonalé Vánoce jsme pro vás nakreslili a vyrobili unikátní dřevěné vánoční ozdoby nejen na stromeček. 

Skladem (2 sada)
310 Kč
Kategorie: Dřevěné vánoční dekorace
Záruka: 2 roky
Barva: Hnědá
Materiál: Dřevěná překližka
Rozměry: cca 10×8 cm
Množství: 10 ks ozdob
Povrchová úprava: Napuštěno pigmentem
Dřevěná vánoční kolekce s tradičními vánočními motivy Kouzlo Vánoc | JAA∞TY
Limitovaná edice

Adventní čas nemusí být období stresu a kýče. Jde to jinak. Lokálně, udržitelně, vkusně. Méně je více a u Vánoc to platí dvojnásob. 

Vánoční ozdoby jsme navrhli jako ilustrace v prostoru. Veselé, hravé, plné příběhů, které se mohou odehrávat na vašem stromečku. Můžete si tak domů přinést atmosféru české zimní krajiny s vůní lesa. 

 


Dřevěná vánoční kolekce s těmi nejtypičtějšími vánočními motivy. Atmosféra, kterou na vánocích všichni tak milujeme. Vzpomínky na bruslení na ledě, stavění sněhuláků, palčáky, kde nezebou prsty nebo teplý svetr, do kterého se můžeme schovat. Příběhy Vánoc minulých, přítomných i budoucích. 


 

Materiál a povrchová úprava

Na vánoční ozdoby používáme topolovou překližku. Proč ji a ne surové dřevo? Překližka se skládá ze tří tenoučkých vrstev dřeva, které jsou k sobě slepené na kolmo. To znamená, že na výrobu stačí využít malé množství dřeva, které má ještě lepší vlastnosti, než dřevo surové. To by se v surovém stavu při tak tenké šíři ihned polámalo. Díky využitelnosti materiálu tak nevzniká téměř žádný odpad. 

Ozdoby natíráme kvalitním mořidlem. Nebojte, nemáme v plánu vás "umořit". Mořidlo je název pro látku, která s sebou nese barevný pigment. Dřevo barvu nasaje, avšak zůstanou mu přirozené vlastnosti a vzhled. To naše například zvýrazňuje léta dřeva a má červenohnědou barvu. 

 

Balení a skladování

Vánoční ozdoby posíláme v kartonové krabici, vystlané dřevitou slámou. Sada ozdob se tak může stát hezkým plnohodnotným dárkem. Dřevitá sláma ozdůbkám vytváří ochranný měkký pelíšek, který je nejen ekologický, praktický, ale i pěkný. Krabici je možné využít pro další skladování během roku.

 

Důležité informace na konec

Každý kus, který vyjde z naší dílny, je originál. Díky ruční výrobě a dřevu, jehož textura a barva je vždy jedinečná. Proto jsou fotografie pouze ilustrační. K přírodním materiálům je třeba přistupovat šetrně i skrze používání. Není vhodné naše produkty vystavovat vodě a vlhkému prostředí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner