Vánoční kolekce Vločková

Pěkně pomalu, užít si vytouženou atmosféru světýlek, vůně cukroví, mrazivé přírody a úsměvů všech přítomných.

Pro takové dokonalé Vánoce jsme pro vás nakreslili a vyrobili unikátní dřevěné vánoční ozdoby nejen na stromeček. 

 
Skladem (> 5 ks)
310 Kč
Kategorie: Dřevěné vánoční dekorace
Záruka: 2 roky
Barva: Stříbrná
Materiál: Dřevěná překližka
Rozměry: 6,5×6,5 cm
Množství: 12 ks ozdob
Povrchová úprava: Barva s atestem pro styk s dětmi a potravinami
Dřevěná vánoční kolekce vločková inspirovaná sněhovými vločkami | JAA∞TY
Limitovaná edice

Adventní čas nemusí být období stresu a kýče. Jde to jinak. Lokálně, udržitelně, vkusně. Méně je více a u Vánoc to platí dvojnásob. 

Vánoční ozdoby jsme navrhli jako ilustrace v prostoru. Veselé, hravé, plné příběhů, které se mohou odehrávat na vašem stromečku. Můžete si tak domů přinést atmosféru české zimní krajiny s vůní lesa. 

 


Ne každou zimu je krajina schovaná pod zmrzlou peřinou. Ale když ten čas přijde a za okny uvidíme první padající vločky, je to jisté. Zima je tu. Vánoční kolekce vločková vznikla pro všechny sněhomily. Pro tu správnou zimní atmosféru. Dřevěné vločky, které neroztají.


 

Materiál a povrchová úprava

Na vánoční ozdoby používáme topolovou překližku. Proč ji a ne surové dřevo? Překližka se skládá ze tří tenoučkých vrstev dřeva, které jsou k sobě slepené na kolmo. To znamená, že na výrobu stačí využít malé množství dřeva, které má ještě lepší vlastnosti, než dřevo surové. To by se v surovém stavu při tak tenké šíři ihned polámalo. Díky využitelnosti materiálu tak nevzniká téměř žádný odpad. 

Dekorace vločky jsou nabarveny stříbrnou barvou české výroby s nejpřísnější atestací pro styk s dětmi a potravinami. Mají jemnou našedlou barvu se stříbřitými odlesky. 

 

Balení a skladování

Vánoční ozdoby posíláme v kartonové krabici, vystlané dřevitou slámou. Sada ozdob se tak může stát hezkým plnohodnotným dárkem. Dřevitá sláma ozdůbkám vytváří ochranný měkký pelíšek, který je nejen ekologický, praktický, ale i pěkný. Krabici je možné využít pro další skladování během roku.

 

Důležité informace na konec

Každý kus, který vyjde z naší dílny, je originál. Díky ruční výrobě a dřevu, jehož textura a barva je vždy jedinečná. Proto jsou fotografie pouze ilustrační. K přírodním materiálům je třeba přistupovat šetrně i skrze používání. Není vhodné naše produkty vystavovat vodě a vlhkému prostředí.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 9.4.2020
Moc hezké! Rychle dodáno, perfektně zabaleno.

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner