Vánoční kolekce Živoucí

Pěkně pomalu, užít si vytouženou atmosféru světýlek, vůně cukroví, mrazivé přírody a úsměvů všech přítomných.

Pro takové dokonalé Vánoce jsme pro vás nakreslili a vyrobili unikátní dřevěné vánoční ozdoby nejen na stromeček. 

 
Vyprodáno
310 Kč
Kategorie: Dřevěné vánoční dekorace
Záruka: 2 roky
Barva: Hnědá
Materiál: Dřevěná překližka
Rozměry: cca 10×8 cm
Množství: 10 ks ozdob
Povrchová úprava: Napuštěno pigmentem
Dřevěná vánoční kolekce Živoucí | JAA∞TY
Limitovaná edice

Adventní čas nemusí být období stresu a kýče. Jde to jinak. Lokálně, udržitelně, vkusně. Méně je více a u Vánoc to platí dvojnásob. 

Vánoční ozdoby jsme navrhli jako ilustrace v prostoru. Veselé, hravé, plné příběhů, které se mohou odehrávat na vašem stromečku. Můžete si tak domů přinést atmosféru české zimní krajiny s vůní lesa. 

 


Dřevěná kolekce Živoucí s přírodninami plné vánočních vůní. Jmelí, šišky nebo jablíčka? Již odnepaměti se stromeček tradičně zdobil vším voňavým, co nám příroda nadělila. My vám vyrobili živoucí dary přírody v jedné dřevěné sadě, jenž můžete používat opakovaně po dlouhá léta.


 

Materiál a povrchová úprava

Na vánoční ozdoby používáme topolovou překližku. Proč ji a ne surové dřevo? Překližka se skládá ze tří tenoučkých vrstev dřeva, které jsou k sobě slepené na kolmo. To znamená, že na výrobu stačí využít malé množství dřeva, které má ještě lepší vlastnosti, než dřevo surové. To by se v surovém stavu při tak tenké šíři ihned polámalo. Díky využitelnosti materiálu tak nevzniká téměř žádný odpad. 

Ozdoby natíráme kvalitním mořidlem. Nebojte, nemáme v plánu vás "umořit". Mořidlo je název pro látku, která s sebou nese barevný pigment. Dřevo barvu nasaje, avšak zůstanou mu přirozené vlastnosti a vzhled. To naše například zvýrazňuje léta dřeva a má červenohnědou barvu. 

 

Balení a skladování

Vánoční ozdoby posíláme v kartonové krabici, vystlané dřevitou slámou. Sada ozdob se tak může stát hezkým plnohodnotným dárkem. Dřevitá sláma ozdůbkám vytváří ochranný měkký pelíšek, který je nejen ekologický, praktický, ale i pěkný. Krabici je možné využít pro další skladování během roku.

 

Důležité informace na konec

Každý kus, který vyjde z naší dílny, je originál. Díky ruční výrobě a dřevu, jehož textura a barva je vždy jedinečná. Proto jsou fotografie pouze ilustrační. K přírodním materiálům je třeba přistupovat šetrně i skrze používání. Není vhodné naše produkty vystavovat vodě a vlhkému prostředí. 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 25.11.2020
Ozdoby jsou krásné, předčily má očekávání! Velmi mě potěšil také malý dáreček navíc, který se mi též hodí. Díky!
5
Avatar autora | 9.4.2020
Krásné zboží, ozdoby jsou originální, hezký zpracované a moc pěkně zabalené. Rychlé zaslání, velká spokojenost, určitě doporučuji.

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner