Firemní dárky

 

info_firemni-darky

 

Prvotřídní firemní dárkové předměty pro vaše kolegy, klienty nebo významné osobnosti. Výjimečné události si zaslouží speciální pozornost. Pro budování dobrých dlouhodobých vztahů i image vaší firmy.

 

Dárkové předměty jinak. Navrhnuty a vyrobeny na míru vaším potřebám v České republice. Cítíme vděčnost za každou pokrokovou firmu, která se rozhodne pro lokálnost, kvalitu a přírodní materiály před importem nekvalitních produktů z dálek. A máme radost, že nás oslovujete čím dál více. 

 

Díky spolupráci s malými i nádnárodními společnostmi jsme se dostali k zajímavým projektům a můžeme tak naše zkušenosti předávat dál. A vy mít unikátní zapamatovatelný předmět, který nezapadne mezi ostatními. V duchu vaší firmy a udržitelného rozvoje. 

 

Produkt v nabídce

Zalíbil se vám některý z našich realizovaných produktů v nabídce a pro vaše potřeby by stačila malá obměna, logo nebo nápis? Protože jsme autoři všech našich předmětů, můžeme je přizpůsobit vašim potřebám a cílům.

 

Něco speciálního

Jsme designéři i tvůrci zároveň. Přenášíme kreativitu do reálného světa. Podle vašich představ vám navrhneme i připravíme unikátní produkty na míru.

 

Napište nám vaši poptávku. 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: