Zakázková výroba

info_zakazkova-vyroba

 

Hledáte opravdu jedinečný dárek na památku? U některých produktů můžete využít službu "gravírování na míru" a vytvořit tak produkt s přesahem. Může to být zkratka, kterou pochopíte jen vy, iniciály, datum svatby nebo krátký vzkaz. 

 

Na které produkty je možné gravírování navíc využít?

 

Tam, kde se text či obrázek vejde.

Na manžetové knoflíčky, na zadní stranu motýlků, na přední stranu opasku.

 

DSC_0052

 

Chci speciální gravírování navíc. Co mám pro to udělat?

 

Je to jednoduché! Stačí si při objednávce vybraného produktu vybrat variantu "Gravírování na míru" ANO. Napsat do kolonky text, který si přejete, popřípadě i písmo (nejlépe ze stránky google fonts). Po objednávce a zaplacení vás v e-mailu kontaktujeme i s grafickým návrhem. To kvůli velikosti, umístění nebo výběru písma (, jestliže jste si jej nestanovil/a).

 

Příklad gravírování iniciálů na míru: J. K. (Písmo Amita)

 

Je možné vypálit i něco jiného než jen text?

 

Ano! Jen je potřeba, aby byl obrázek či znak co nejjednodušší, ideálně v křivkách. Jestliže v křivkách není, můžeme vám jej překreslit. Přidejte k objednávce soubor nebo připište do poznámek vaše přání. Emailem vás zkontaktujeme a dohodneme se pro nejlepší možnost. 

 

Proč platba předem? 

 

Jedná se o zakázkovou výrobu a pokud byste si nákup rozmyslel/a a my produkt pro vás na míru vyrobili, nikomu jinému by už daný produkt význam nedával. Ze stejného důvodu nám tyto předměty nemůžete vrátit zpět (jako je tomu u běžných výrobků bez úprav). Děkujeme za pochopení. 

 

Je služba zpoplatněná?

 

Ano, úprava na míru je zpoplatněná částkou 200 Kč. Konečná cena výrobku se vám ukáže při výběru variant. 

 

Věnujete se zakázkové výrobě pro firmy? B2B?

 

Ano! Moc rádi vyrábíme specialitky pro vaše významné partnery, spolupracovníky, zákazníky. Uvědomujeme si, že moderní firma o své okolí pečuje. Více informací ZDE nebo nás rovnou kontaktujte