Náš příběh

Za sedmero horami, u modrého jezera, kde nejhlubší je les, se zrodilo studio JAA∞TY. Dalo si za cíl téměř nesplnitelný úkol. Zabít draka? Nene. Propojit kvalitní přírodní materiály, precizní řemeslo, funkční design a ilustraci. Za mladou značkou JAA∞TY  z Beskyd stojí dvojice autorů a životních partnerů, Josef Klaban a Kristýna Klaban Gregorová.

 

Předměty z naší dílny jste mohli zahlédnout v cenách Národní cena za studentský design, ve Forbes nebo Czechdesign. Reálně vystavené ve vybraných design shopech, concept storech a prodejních galeriích po celé ČR. 

 

Kdo jsme?

 

JAATY tvoří tým řemeslníků, designérů, nadšenců. Na eshopu najdete výsledek naší každodenní snahy přinášet na svět krásné osobní předměty pro radost. 

 

jaaty_fler_3

 

 

Josef s JAATY pokračuje v dlouhé rodinné tradici dřeva. Navazuje v osvětě dřeva a řemesla v novém pojetí. V JAATY má na starosti dění v dílně. Je iniciátor předmětů, hlavně pro muže. Jeho nejoblíbenější produkt je Opasek Prunus, který dennodenně testuje a vylepšuje. V JAATY přenáší nápady z vizí do reality.

 

 

jaaty_fler_5

 

 

Týna jako absolventka studií ilustrace na Sutnarce přináší do JAATY hravost a kreativitu. Stará se o dění v ateliéru: komunikaci a vizuálno. A nejmilejší předměty? Určitě vždy ty poslední novinky. Ale jako vášnivá zahradnice nedá dopustit na své precizní záznamy do zápisníku Rostlinopis.

 

Více o nás a naší práci ve videu.

 

 jaaty_fler_1

 

 

NAŠE VIZE

NAŠE MISE

 

Naší vizí je fungující systém v rovnováze a harmonii.

Naší misí je svět zanechat v lepším stavu, než jsme k němu přišli. Osvětou v udržitelnost, popularizací lokálních tradic a úctě k české přírodě.

Naše hodnoty se snažíme předávat do každého předmětu, který vyjde z našich dílen.

Znak nekonečno vyjadřuje toto bezmezné spojení. JÁ a TY.  V souladu. 

 

Máte na nás dotaz? Napište nám.

J∞T

 

info_o-nas_2 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení