Náš příběh

Za sedmero horami, u modrého jezera, kde nejhlubší je les, se zrodilo studio JAA∞TY. Dalo si za cíl téměř nesplnitelný úkol. Zabít draka? Nene. Propojit kvalitní přírodní materiály, precizní řemeslo, funkční design a ilustraci. Za mladou značkou JAA∞TY  z Beskyd stojí dvojice autorů a životních partnerů, Josef Klaban a Kristýna Klaban Gregorová.

 

Předměty z naší dílny jste mohli zahlédnout v cenách Národní cena za studentský design, ve Forbes nebo Czechdesign. Reálně vystavené ve vybraných design shopech, concept storech a prodejních galeriích po celé ČR. 

 

Kdo jsme?

 

JAATY tvoří tým řemeslníků, designérů, nadšenců. Na eshopu najdete výsledek naší každodenní snahy přinášet na svět krásné osobní předměty pro radost. 

 

jaaty_fler_3

 

 

Josef s JAATY pokračuje v dlouhé rodinné tradici dřeva. Navazuje v osvětě dřeva a řemesla v novém pojetí. V JAATY má na starosti dění v dílně. Je iniciátor předmětů, hlavně pro muže. Jeho nejoblíbenější produkt je Opasek Prunus, který dennodenně testuje a vylepšuje. V JAATY přenáší nápady z vizí do reality.

 

 

jaaty_fler_5

 

 

Týna jako absolventka studií ilustrace na Sutnarce přináší do JAATY hravost a kreativitu. Stará se o dění v ateliéru: komunikaci a vizuálno. A nejmilejší předměty? Určitě vždy ty poslední novinky. Ale jako vášnivá zahradnice nedá dopustit na své precizní záznamy do zápisníku Rostlinopis.

 

Více o nás a naší práci ve videu.

 

 jaaty_fler_1

 

 

NAŠE VIZE

NAŠE MISE

 

Naší vizí je fungující systém v rovnováze a harmonii.

Naší misí je svět zanechat v lepším stavu, než jsme k němu přišli. Osvětou v udržitelnost, popularizací lokálních tradic a úctě k české přírodě.

Naše hodnoty se snažíme předávat do každého předmětu, který vyjde z našich dílen.

Znak nekonečno vyjadřuje toto bezmezné spojení. JÁ a TY.  V souladu. 

 

Máte na nás dotaz? Napište nám.

J∞T

 

info_o-nas_2