Náš příběh

Za sedmero horami, u modrého jezera, kde nejhlubší je les, kde medvědi dávají dobrou noc, se zrodilo studio JAA∞TY. Dalo si za cíl téměř nesplnitelný úkol. Zabít draka? Nene. Propojit kvalitní přírodní materiály, precizní řemeslo, funkční design a ilustraci Za mladou značkou JAA∞TY stojí dvojice autorů a životních partnerů, Josef Klaban a MgA. Kristýna K. Gregorová.

 

Předměty z naší dílny jste mohli zahlédnout v cenách Národní cena za studentský design, ve Forbes nebo Czechdesign.

 

jaaty_fler_3

 

 

Josef s JAATY pokračuje v dlouhé rodinné tradici. Navazuje na své předky v osvětě dřeva a řemesla v nových konfrontacích. V JAATY má na starosti dění v dílně. Je iniciátor předmětů, hlavně pro muže. Jeho nejoblíbenější předmět je Opasek Prunus, který dennodenně testuje už několik let. V JAATY přenáší nápady z vizí do reality.

 

 

jaaty_fler_5

 

 

Týna jako absolventka studií ilustrace na Sutnarce přináší do JAATY hravost a kreativitu. Stará se o dění v ateliéru: komunikaci a vizuálno. A nejmilejší předměty? Určitě vždy ty poslední novinky. Ale jako vášnivá zahradnice nedá dopustit na své precizní záznamy do zápisníku Rostlinopis.

 

Více o nás a naší práci ve videu.

 

 jaaty_fler_1

 

 

NAŠE VIZE

NAŠE MISE

 

Naší vizí je svět v rovnováze a harmonii.

Naší misí je svět zanechat v lepším stavu, než jsme k němu přišli. Osvětou v udržitelnosti, popularizací lokálních tradic a úctě k české přírodě.

Znak nekonečno vyjadřuje toto bezmezné spojení. JÁ a TY.  V souladu. 

 

Máte na nás dotaz? Napište nám.

J∞T

 

info_o-nas_2