Video ze světa JAATY


 

Začátky mnohých tvůrců často vedou na prodejní platformy, které sdružují více autorů. Ověří si, jestli jejich předměty obstojí před konkurencí a zjistí, jakou se chtějí vydat cestou. U JAATY tomu nebylo jinak. První zákazníci si nás nacházeli naživo na design marketech, ale také největším online tržišti pro handmade tvůrce fler.cz, kde nás najdete dodnes jako JAA-TY. Tento článek je vzpomínkou na natáčení fler videa.

 

 

jaaty_fler_3

 Rozhovor probíhal v prostoru nad dílnou, kde budujeme budoucí ateliér.

 

JAATY a Můj kreativní svět

 

Pomyslným vrcholem  každého autora na fleru (kromě pozitivní zpětné vazby od spokojených zákazníků)  je natočení fler videa - Můj kreativní svět. Jedná se o krátkou reportáž, kde máte možnost se s autory seznámit více. Video je vždy k vidění měsíc na titulní straně fleru.

 

jaaty_fler_1 

 Každý JAATY předmět začíná kreslením návrhů. 

 

 

Na fleru aktuálně najdete kolem 100 000 tvůrců. Do fler tv se tak dostanou opravdu jen ti nejlepší nebo nejzajímavější z lokální handmade, umělecké, designérské scény. Proto jsme měli ohromnou radost, když nás na podzim oslovili. I přesto, že na fleru nejsme zas tak dlouho.

 

 

jaaty_fler_2 
Kromě nás samotných uvidíte útržky z toho, jak předměty vznikají. Broušení dřevěného motýlku

 

Nabídka, která se neodmítá

 

Kreativní osoby jsou často hloubavé duše ponořené ve svém světě. A aktuální pandemický (ne)čas tyto introvertní tendence ještě prohloubil. Natáčení videa nás tak na okamžik vytrhlo z pracovního procesu. Spojilo se světem tam venku mimo dílnu a lesy. A zachytilo naši podzimní beskydskou náladu roku 2020

 

jaaty_fler_5

Takto uklizeno v dílně opravdu běžně nemáme :)

 

Poznejte svého tvůrce

 

Ve videu nahlédnete do naší dřevo dílny, kde se JAATY předměty vyrábí. Uvidíte útržky, jak vznikají Dřevěná alba nebo tvarovaní dřevění motýlci. Jak probíhá naše partnerská spolupráce a kdo tvoří ♥ JAATY. Jaké jsou naše plány do budoucna a hodnoty. 

 

 jaaty_fler_4

 Spojení toho nejlepšího z ruční práce a moderních technologií.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení