Výměna a vrácení zboží

info_reklamace

 

Říká se, že na každý produkt někde čeká jeho majitel, jen se musí najít. Abyste produkty JAA∞TY milovali, děláme vše. Někdy ale láska na první pohled není ta pravá, to chápeme. 

 

VÝMĚNA 

Jakmile vám produkt dorazí, máte 14 dní na rozmyšlenou. Přehmátli jste se v dřevině nebo barevnosti? Pošlete nám produkt zpět, vyměníme za jinou variantu. 

 

VRÁCENÍ 

Není dřevo to pravé ořechové? I to se stává. Do dvou týdnů nám můžete produkt vrátit zpět. 

 

REKLAMACE

Snažíme se, aby z naší dílny odcházely jen ty nejlepší produkty. Někdy se může stát, že si něčeho nevšimneme nebo se stane poškození při přepravě. Pokud zjistíte defekt vzniklý kvůli přepravě, prosím oznamte nám jej ihned při doručení.

Jako výrobci poskytujeme dvouletou záruku. Jestliže se během této doby projeví výrobní vada, prosím napište nám. Produkt vám rádi opravíme nebo vyměníme za nový. 

 

Prosím posílejte nám produkty zpět do dílny na adresu:

JAA∞TY
Nový Hrozenkov 301
75604 Nový Hrozenkov 

 

UPRAVENÝ PRODUKT NA MÍRU

Upravovali jsme či vyráběli produkt na míru? Tím se myslí i speciální kombinace, úprava, gravírování nápisu navíc. V takovém případě nám bohužel vrátit produkt nemůžete. Jistě chápete, že byl vytvořen přímo a jedině pro vás, proto jej nemůžeme nabízet nikomu jinému. Děkujeme za pochopení.

 

Více si můžete přečíst v našich obchodních podmínkách.