Design shop

info_design-shop

 

Chcete si naše produkty prohlédnout naživo? Abychom vám byli co nejblíže, navázali jsme spolupráci s design shopy, jež nám jsou blízké svou filozofií i přístupem. Jestli hledáte kvalitní dárek pro potěšení sebe nebo blízkých osob, tato místa určitě doporučujeme:

 


 

 
Přímo ve vstupním foyer budovy 15 Baťova institutu se nachází krásný prostor,
který okouzlí hlavně milovníky lokální kvalitní tvorby.
 

 


 

PLZEŇ 

UMU design shop

Prodejní galerie v centru kulturního dění Plzně, v kreativním areálu DEPO 2015. UMU je výjimečné tím, že nabízí hlavně originály přímo od studentů a absolventů Plzeňské umělecké fakulty designu a umění Ladislava Sutnara.

Presslova 14
Plzeň

 


 

BRNO  

Ty Identity

Milý brněnský prostor plný českého designu a velkého nadšení. Ty Identiny vyrostl v Ostravě a rozrůstá se do další moravské metropole. Unikátní prostor se současnou tvorbou, která přetrvá, co víc si přát.

Grohova 104/6
Brno

 


 
HRADEC KRÁLOVÉ
 
Prodejní galerie Fox spojuje renomované designéry, umělce se začínajícími autory. Pořádá kulturní akce, workshopy, módní přehlídky nebo výstavy. Projekt, který si dal za cíl "žít umění" a předávat tuto myšlenku dál. 
 
 
 

 
PRAHA
 
 
Nezávislá organizace, která od roku 2003 prosazuje uplatňování designu v praxi. Nejčtenější web o designu v ČR a obchod a s českým designem.

Myslíkova 5
Praha 1

 


LOKÁLNĚ

 
V Lokálně najdete produkty vyrobené v České republice nebo na Slovensku, které využívají převážně přírodní produkty nebo materiály. Snaží se o co nejnižší ekologickou stopu.
 
 
 
 
 
TÁBOR
 
DUHOVKA

Rodinný concept store s různorodým kvalitním výběrem českých a zahraničních značek.
 
 

 
Seznam prodejních míst postupně aktualizujeme. Jste součástí týmu designshopu a rádi byste navázali spolupráci? Kontaktujte nás.