Design shop

info_design-shop

 

Chcete si naše produkty prohlédnout naživo? Abychom vám byli co nejblíže, navázali jsme spolupráci s design shopy, jež nám jsou blízké svou filozofií i přístupem. Jestli hledáte kvalitní dárek pro potěšení sebe nebo blízkých osob, tato místa určitě doporučujeme:

 


 

 
Přímo ve vstupním foyer budovy 15 Baťova institutu se nachází krásný prostor,
který okouzlí hlavně milovníky lokální kvalitní tvorby.
 

 


 

PLZEŇ 

UMU design shop

Prodejní galerie v centru kulturního dění Plzně, v kreativním areálu DEPO 2015. UMU je výjimečné tím, že nabízí hlavně originály přímo od studentů a absolventů Plzeňské umělecké fakulty designu a umění Ladislava Sutnara.

Presslova 14
Plzeň

 


 

BRNO  

Ty Identity

Milý brněnský prostor plný českého designu a velkého nadšení. Ty Identiny vyrostl v Ostravě a rozrůstá se do další moravské metropole. Unikátní prostor se současnou tvorbou, která přetrvá, co víc si přát.

Grohova 104/6
Brno

 


 
HRADEC KRÁLOVÉ
 
Prodejní galerie Fox spojuje renomované designéry, umělce se začínajícími autory. Pořádá kulturní akce, workshopy, módní přehlídky nebo výstavy. Projekt, který si dal za cíl "žít umění" a předávat tuto myšlenku dál. 
 
 
 

 
PRAHA
 
 
Nezávislá organizace, která od roku 2003 prosazuje uplatňování designu v praxi. Nejčtenější web o designu v ČR a obchod a s českým designem.

Myslíkova 5
Praha 1

 


LOKÁLNĚ

 
V Lokálně najdete produkty vyrobené v České republice nebo na Slovensku, které využívají převážně přírodní produkty nebo materiály. Snaží se o co nejnižší ekologickou stopu.
 
 
 
 
 
TÁBOR
 
DUHOVKA

Rodinný concept store s různorodým kvalitním výběrem českých a zahraničních značek.
 
 

 
Seznam prodejních míst postupně aktualizujeme. Jste součástí týmu designshopu a rádi byste navázali spolupráci? Kontaktujte nás. 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení