Gratulace k početí miminka Kaktus

Plození dětí je radostná záležitost. Proč nepoblahopřát také vesele? Pro tyto speciální příležitosti jsme pro vás namalovali roztomilou pichlavou gratulaci.

Skladem (>5 ks)
89 Kč
Kategorie: Blahopřání
Záruka: 2 roky
Barva: Červená, Zelená, Růžová
Materiál: Recyklovaný papír, Umělecký papír
Rozměry: 10,5×14,8 cm
Formát: A6 (při otevření A5)
Příležitost: Narození miminka
Technika: Kombinovaná technika

Přání jsou důkazem toho, že na ostatní myslíme. Jako připomenutí, že jsme s nimi v dobách dobrých i zlých. Narození nového člena domácnosti je událost radostná a zaslouží si speciální gratulaci.

 

Unisex zelená barva symbolizuje jaro, znovuzrození. Ideální, když se ještě neví pohlaví miminka. Kaktus jako pichlavá metafora, která každému zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. No není čeština krásný jazyk?

 

Dvě strany za cenu jedné

 

Běžně mívají přáníčka ilustrovanou pouze stranu přední. My vám chceme dávat vždy něco navíc, proto je bohatě ilustrovaná i zadní strana. Vnitřní prostor je již prázdný a zcela na vaší fantazii.

 

Materiál vybíráme důkladně

 

Přáníčka jsou tištěna na krásný krémový umělecký papír, který odhaluje svou výjimečnou strukturu, když jej obrátíte proti slunci.  K přáníčkům dodáváme obálku z recyklovaného papíru

 

Důležité informace na konec

 

Upozorňujeme, že vizualizace i monitor mohou zkreslovat a výsledné barvy nemusí být totožné. Ale nebojte, na papíře je ilustrace vždy ještě krásnější

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner