Přání kaligrafie Krásné svátky

Elegantní, něžné, vkusné. Výjimečné kaligrafické přání Krásné svátky pro sváteční příležitosti jako jsou Vánoce, Velikonoce nebo třeba Chanuka. Úžasný papír a speciální hlubotisková technologie. Přáníčko, kterým doslova oslníte. Protože opravdu září!

Skladem (>5 ks)
89 Kč
Kategorie: Blahopřání
Barva: Černá, Bílá, Zlatá
Materiál: Umělecký papír
Gramáž papíru: 320 g
Příležitost: Vánoce, Velikonoce, Chanuka, Slunovrat
Rozměr: 155 × 155 mm
Technika: Letterpress, Kaligrafie

Minimalistické přání Krásné svátky navrhla grafická designérka MgA. Ilona Horníčková, která se specializuje na japonskou kaligrafii a krasopísmo. Svůj úžasný rukopis doslova otiskla zelenozlatou do papíru pomocí tiskařské reliéfní technologie letterpress. Přání je tak výjimečné nejen na pohled, ale i na dotek

 

Energické tahy štětce se pod světlem mění v mihotavou zář. Přání je tištěno tmavě zelenou barvou a ručně poprášeno zlatým pudrem. Každé přání se tak stává opravdovým unikátem.

 

Jak vznikají kaligrafická přání

Že o technologii letterpress slyšíte poprvé? Podívejte se na video, jak přání vznikají. Pěkně ručně pod tíhou tiskařských strojů:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Typopiknik

 

MgA. Ilona Horníčková je grafická designérka tvořící pod značkou Typopiknik. Lásku k písmu a k papíru vyjadřuje skrze uměleckou kaligrafii a krasopísmo. Uvolněné gestické tahy ztvárňují vášeň a zároveň harmonii. Svá díla převádí na papír pomocí reliéfního tisku Letterpress. Písmo je tak možné nejen vidět, ale i cítit na dotek.

 

Hornickova_typopiknik_calligraphy_wall_sgraffito_interior_cafe_poems5