Narozeninové blahopřání Dinosauři

Roztomilé přání k narozeninám potěší malého velkého milovníka dinosaurů, ale i oslavence, který dinosaury ještě pamatuje. 

Skladem (>5 ks)
89 Kč
Kategorie: Blahopřání
Záruka: 2 roky
Barva: Modrá, Zelená, Růžová
Materiál: Recyklovaný papír, Umělecký papír
Rozměry: 10,5×14,8 cm
Formát: A6 (při otevření A5)
Příležitost: Narozeniny
Technika: Kombinovaná technika

 

Veselé dinosauří přáníčko v příjemných pastelových barvách jako gratulace k oslavení narozenin. S ručně malovanými ilustracemi Troodona, Tyrannosaura rexe, kapradinami a přesličkami. Hledáte originální dárek k přáníčku? Podívejte se na autorský plakát na stěnu Dinosauři. 

 

mockup dinosauři

 

Dvě strany za cenu jedné

 

Běžně mívají přáníčka ilustrovanou pouze stranu přední. My vám chceme dávat vždy něco navíc, proto je bohatě ilustrovaná i zadní strana. Vnitřní prostor je již prázdný a zcela na vaší fantazii.

 

Materiál vybíráme důkladně

 

Přáníčka jsou tištěna na krásný krémový umělecký papír, který odhaluje svou výjimečnou strukturu, když jej obrátíte proti slunci.  K přáníčkům dodáváme obálku z recyklovaného papíru

 

Důležité informace na konec

 

Upozorňujeme, že vizualizace i monitor mohou zkreslovat a výsledné barvy nemusí být totožné. Ale nebojte, na papíře je ilustrace vždy ještě krásnější

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner