Narozeninové přání Penzista

Narozeninové přání pro veselé povahy. Tak dlouho vše odkládáme na "až bude čas", že se zdá tím vysněným obdobím až penze. 

Vyprodáno (1 ks)
89 Kč
Kategorie: Blahopřání
Záruka: 2 roky
Barva: Hnědá, Červená, Béžová, Zelená
Materiál: Recyklovaný papír, Umělecký papír
Rozměry: 10,5×14,8 cm
Formát: A6 (při otevření A5)
Příležitost: Narozeniny
Technika: Kombinovaná technika

Přání jsou důkazem toho, že na ostatní myslíme. Jako připomenutí, že jsme s nimi v dobách dobrých i zlých. A takové narozeniny jsou důvodem k oslavě vždy. I když bývají často připomínkou toho, jak čas utíká rychle.

 

Narozeninové blahopřání Penzista vesele vykresluje hlavní atributy člověka na odpočinku. Skvělá nevšední gratulace pro ty, které nerozhodí trošku černý humor.

 

Dvě strany za cenu jedné 

 

Běžně mívají přáníčka ilustrovanou pouze stranu přední. My vám chceme věnovat vždy něco navíc, proto je bohatě ilustrovaná i zadní strana. Vnitřní prostor je již prázdný a zcela na vaší fantazii.

 

Materiál vybíráme důkladně

 

Přáníčka jsou tištěna na krásný krémový umělecký papír, který odhaluje svou výjimečnou strukturu, když jej obrátíte proti slunci.  K přáníčkům dodáváme obálku z recyklovaného papíru

 

Důležité informace na konec

 

Upozorňujeme, že vizualizace i monitor mohou zkreslovat a výsledné barvy nemusí být totožné. Ale nebojte, na papíře je ilustrace vždy ještě krásnější

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner