Narozeninové přání Věk je jen číslo

Veselé narozeninové blahopřání pro každou věkovou kategorii. Ještě aby ne, vždyť věk je jen číslo a je nám tolik, na kolik se cítíme.

Skladem (3 ks)
89 Kč
Kategorie: Blahopřání
Záruka: 2 roky
Barva: Hnědá, Červená, Hořčicová, Oranžová
Materiál: Recyklovaný papír, Umělecký papír
Rozměry: 10,5×14,8 cm
Formát: A6 (při otevření A5)
Příležitost: Narozeniny
Technika: Kvašová malba

Přání jsou důkazem toho, že na ostatní myslíme. Jako připomenutí, že jsme s nimi v dobách dobrých i zlých. A takové narozeniny jsou důvodem k oslavě vždy. Ať už je oslavenci 5 nebo 50. 

 

Univerzální narozeninové blahopřání Věk je jen číslo vesele vykresluje dlouhožijící zvířata - papouška kakadu, slona a želvu. Dlouhověké mezidruhové přátelství. 

 

Dvě strany za cenu jedné 

 

Běžně mají přáníčka ilustrovanou pouze stranu přední. My vám chceme věnovat vždy něco navíc, proto je bohatě ilustrovaná i zadní strana. Vnitřní prostor je již prázdný a zcela na vaší fantazii.

 

Materiál vybíráme důkladně

 

Přáníčka jsou tištěna na krásný krémový umělecký papír, který odhaluje svou výjimečnou strukturu, když jej obrátíte proti slunci.  K přáníčkům dodáváme obálku z recyklovaného papíru

 

Důležité informace na konec

 

Upozorňujeme, že vizualizace i monitor mohou zkreslovat a výsledné barvy nemusí být totožné. Ale nebojte, na papíře je ilustrace vždy ještě krásnější

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner