Opožděné přáníčko

Také občas zapomenete na narozeniny, svátky svých bližních? Co tak jim popřát zpětně? Roztomilému přáníčku oslavenec jistě neodolá.

Skladem (>5 ks)
89 Kč
Kategorie: Ilustrace
Záruka: 2 roky
Barva: Hnědá, Zelená
Materiál: Recyklovaný papír, Umělecký papír
Rozměry: 10,5×14,8 cm
Formát: A6 (při otevření A5)
Příležitost: Univerzální
Technika: Kvašová malba

Přání jsou důkazem toho, že na ostatní myslíme. Jako připomenutí, že jsme s nimi v dobách dobrých i zlých. Ale kdo si má pamatovat všechny výročí, narozeniny, svátky, když je toho tolik. Proto se hodí mít v zásobě obrázky pomalých roztomiloušů, kteří situaci vžy zachrání.

 

Univerzální Opožděné přáníčko s milými ilustracemi zvířat, které žijí pomalým tempem - lenochoda a koaly. 

 

Dvě strany za cenu jedné 

 

Běžně mají přáníčka ilustrovanou pouze stranu přední. My vám chceme věnovat vždy něco navíc, proto je bohatě ilustrovaná i zadní strana. Vnitřní prostor je již prázdný a zcela na vaší fantazii.

 

Materiál vybíráme důkladně

 

Přáníčka jsou tištěna na krásný krémový umělecký papír, který odhaluje svou výjimečnou strukturu, když jej obrátíte proti slunci.  K přáníčkům dodáváme obálku z recyklovaného papíru

 

Důležité informace na konec

 

Upozorňujeme, že vizualizace i monitor mohou zkreslovat a výsledné barvy nemusí být totožné. Ale nebojte, na papíře je ilustrace vždy ještě krásnější

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 26.3.2021
Krásné zboží, originální a roztomilé ilustrace, věřím, že přáníčka udělají velkou radost. Přišlo precizně zabaleno v ekologickém papíru. Mohu vřele doporučit a těším se na další nákup :-)

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner