Zamilované přání Jsi můj výherní los

Vyznání lásky bývá ošemetná záležitost. Když je těžké říct to slovy, může to za vás říct třeba los. Kdo by mu odolal.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
89 Kč
Kategorie: Blahopřání
Záruka: 2 roky
Barva: Hnědá, Zelená, Růžová
Materiál: Recyklovaný papír, Umělecký papír
Rozměry: 10,5×14,8 cm
Formát: A6 (při otevření A5)
Příležitost: Z lásky
Technika: Kvašová malba
Položka byla vyprodána…

Přání jsou důkazem toho, že na ostatní myslíme. Jako připomenutí, že jsme s nimi v dobách dobrých i zlých. A že nejde někomu věnovat radost na kousku papíru? To víte, že jde. Jen sledujte obličej člověka, kterému věnujete přáníčko losa.

 

Zamilované přání Jsi můj výherní los si hraje s barvitostí češtiny. Můžeme tomu říkat valentýnka trošku jinak. Ale příležitostí vyznat si lásku je každý den, nejen 14. února, co myslíte?

 

Dvě strany za cenu jedné

 

Běžně mívají přáníčka ilustrovanou pouze stranu přední. My vám chceme dávat vždy něco navíc, proto je bohatě ilustrovaná i zadní strana. Vnitřní prostor je již prázdný a zcela na vaší fantazii.

 

Materiál vybíráme důkladně

 

Přáníčka jsou tištěna na krásný krémový umělecký papír, který odhaluje svou výjimečnou strukturu, když jej obrátíte proti slunci.  K přáníčkům dodáváme obálku z recyklovaného papíru

 

Důležité informace na konec

 

Upozorňujeme, že vizualizace i monitor mohou zkreslovat a výsledné barvy nemusí být totožné. Ale nebojte, na papíře je ilustrace vždy ještě krásnější

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner