Přání kaligrafie Gratulace

Elegantní, něžné, vkusné. Výjimečné kaligrafické přání Gratulace bychom nejraději posílali všem a gratulovali jim, že si mohou užívat tohle krásné přání :) Pochopíte, jakmile jej uvidíte a ucítíte naživo. Úžasný papír a speciální hlubotisková technologie. Gratulace, kterou zaručeně oslníte. Protože přání doslova září!

Skladem (>5 ks)
89 Kč
Kategorie: Blahopřání
Barva: Bílá, Zlatá
Materiál: Umělecký papír
Gramáž papíru: 480 g
Příležitost: Narozeniny, Narození miminka, Svatba, Svátek, Promoce, Maturita
Rozměr: 174 × 114 mm
Technika: Letterpress, Kaligrafie

Minimalistické přání Gratulace navrhla grafická designérka MgA. Ilona Horníčková, která se specializuje na japonskou kaligrafii a krasopísmo. Svůj úžasný rukopis doslova otiskla zlatou do papíru pomocí tiskařské reliéfní technologie letterpress. Přání je tak výjimečné nejen na pohled, ale i na dotek

Milovníkům krásného papíru právě zaplesá srdce. Papír na přání je navrstven speciální metodou kašírování, až je výsledná gramáž neuvěřitelných 480 g! Přání tak působí opravdu slavnostně. A navíc je jemně třpytivé. Co víc si přát. Krásnější vkusná gratulace snad ani neexistuje

 

Naštěstí příležitostí gratulovat je v životě stále mnoho! K narozeninám, k svátku, k výročí, k maturitě, k promoci, ke svatbě, ke coming outu, k narození dítěte, pořízení psa... Mít po ruce zásobu univerzálních gratulací se hodí. V ceně přání je i kvalitní bílá obálka z jemně strukturovaného papíru, takže můžete rovnou posílat.

 

Jak vznikají kaligrafická přání

Že o technologii letterpress slyšíte poprvé? Podívejte se na video, jak přání vznikají. Pěkně ručně pod tíhou tiskařských strojů:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Typopiknik

 

MgA. Ilona Horníčková je grafická designérka tvořící pod značkou Typopiknik. Lásku k písmu a k papíru vyjadřuje skrze uměleckou kaligrafii a krasopísmo. Uvolněné gestické tahy ztvárňují vášeň a zároveň harmonii. Svá díla převádí na papír pomocí reliéfního tisku Letterpress. Písmo je tak možné nejen vidět, ale i cítit na dotek.

 

Hornickova_typopiknik_calligraphy_wall_sgraffito_interior_cafe_poems5