Přání kaligrafie Gratulace

Elegantní, něžné, vkusné. Výjimečné kaligrafické přání Gratulace bychom nejraději posílali všem a gratulovali jim, že si mohou užívat tohle krásné přání :) Pochopíte, jakmile jej uvidíte a ucítíte naživo. Úžasný papír a speciální hlubotisková technologie. Gratulace, kterou zaručeně oslníte. Protože přání doslova září!

Skladem (> 5 ks)
89 Kč
Kategorie: Blahopřání
Barva: Bílá, Zlatá
Materiál: Umělecký papír
Gramáž papíru: 480 g
Příležitost: Narozeniny, Narození miminka, Svatba, Svátek, Promoce, Maturita
Rozměr: 174 × 114 mm
Technika: Letterpress, Kaligrafie

Minimalistické přání Gratulace navrhla grafická designérka MgA. Ilona Horníčková, která se specializuje na japonskou kaligrafii a krasopísmo. Svůj úžasný rukopis doslova otiskla zlatou do papíru pomocí tiskařské reliéfní technologie letterpress. Přání je tak výjimečné nejen na pohled, ale i na dotek

Milovníkům krásného papíru právě zaplesá srdce. Papír na přání je navrstven speciální metodou kašírování, až je výsledná gramáž neuvěřitelných 480 g! Přání tak působí opravdu slavnostně. A navíc je jemně třpytivé. Co víc si přát. Krásnější vkusná gratulace snad ani neexistuje

 

Naštěstí příležitostí gratulovat je v životě stále mnoho! K narozeninám, k svátku, k výročí, k maturitě, k promoci, ke svatbě, ke coming outu, k narození dítěte, pořízení psa... Mít po ruce zásobu univerzálních gratulací se hodí. V ceně přání je i kvalitní bílá obálka z jemně strukturovaného papíru, takže můžete rovnou posílat.

 

Jak vznikají kaligrafická přání

Že o technologii letterpress slyšíte poprvé? Podívejte se na video, jak přání vznikají. Pěkně ručně pod tíhou tiskařských strojů:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Typopiknik

 

MgA. Ilona Horníčková je grafická designérka tvořící pod značkou Typopiknik. Lásku k písmu a k papíru vyjadřuje skrze uměleckou kaligrafii a krasopísmo. Uvolněné gestické tahy ztvárňují vášeň a zároveň harmonii. Svá díla převádí na papír pomocí reliéfního tisku Letterpress. Písmo je tak možné nejen vidět, ale i cítit na dotek.

 

Hornickova_typopiknik_calligraphy_wall_sgraffito_interior_cafe_poems5

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení