Přání na peníze Kačky

Obálka s penězi je často nejlepší řešení, jak blízkým přispět na vánoční, narozeninový nebo svatební dar. Jak udělat peněžitý dárek osobní? S roztomilými kačkami na přáníčku úspěch zaručen!

 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
89 Kč
Kategorie: Blahopřání
Barva: Modrá, Růžová, Žlutá
Materiál: Recyklovaný papír, Umělecký papír
Rozměry: 10,5×14,8 cm
Formát: A6 (při otevření A5)
Příležitost: Narozeniny, Svatba, Promoce, Vánoce
Technika: Digitální malba
Položka byla vyprodána…
JAATY_vesele-svatebni-blahoprani-obalka-na-penize-kacky_humor
Novinka

Darovat obálku s penězi je tradice u mnoha příležitostí. Pár kaček se vždy hodí. Univerzální přáníčko s kachnami indického běžce přímo srší roztomilostí! Vtipné češtinářské přáníčko a hra se slovy obdarovaného jistě potěší hned dvojnásob.

 

 

Dvě strany za cenu jedné 

 

Běžně mají přáníčka ilustrovanou pouze stranu přední. My vám chceme věnovat vždy něco navíc, proto je bohatě ilustrovaná i zadní strana. Vnitřní prostor je již prázdný a zcela na vaší fantazii.

 

Materiál vybíráme důkladně

 

Přáníčka jsou tištěna na krásný krémový umělecký papír, který odhaluje svou výjimečnou strukturu, když jej obrátíte proti slunci.  K přáníčkům dodáváme obálku z recyklovaného papíru

 

Důležité informace na konec

 

Upozorňujeme, že vizualizace i monitor mohou zkreslovat a výsledné barvy nemusí být totožné. Ale nebojte, na papíře je ilustrace vždy ještě krásnější

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner