Přání Smrtihlav Carpe diem

Něžné a vkusné přání se smrtihlavem pro speciálního člověka, který se nebojí si užívat života. K narozeninám nebo jen tak pro radost. 

Skladem (>5 ks)
89 Kč
Kategorie: Blahopřání
Záruka: 2 roky
Barva: Černá, Hnědá, Růžová
Materiál: Recyklovaný papír, Umělecký papír
Rozměry: 10,5×14,8 cm
Formát: A6 (při otevření A5)
Příležitost: Narozeniny
Technika: Akvarel, Kombinovaná technika
JAATY_vkusne-cerne-originalni-pranicko-k-narozeninam-smrtihlav
Novinka

Latinská rčení "Carpe diem" a "Memento mori" říkají to stejné, jen jinými slovy. Že bychom si měli "užívat života" a zároveň "pamatovat na smrt". Protože naše konečnost je to, co přináší životu hodnotu. Narozeninové přání pro náročné filozoficky zaměřené oslavence se smyslem pro (černý) humor.

 

Jste milovníci nočních motýlů? Akvarelové ilustrace můr najdete jednotlivě s černým pozadím na plakátech A4 nebo společně s pozadím světlým na plakátu A3.

 

 JAATY_vkusne-cerne-originalni-pranicko-k-narozeninam-smrtihlav

 

Dvě strany za cenu jedné

 

Běžně mívají přáníčka ilustrovanou pouze stranu přední. My vám chceme dávat vždy něco navíc, proto je bohatě ilustrovaná i zadní strana. Vnitřní prostor je již prázdný a zcela na vaší fantazii.

 

Materiál vybíráme důkladně

 

Přáníčka jsou tištěna na krásný krémový umělecký papír, který odhaluje svou výjimečnou strukturu, když jej obrátíte proti slunci. K přáníčkům dodáváme obálku z recyklovaného papíru

 

Důležité informace na konec

 

Upozorňujeme, že vizualizace i monitor mohou zkreslovat a výsledné barvy nemusí být totožné. Ale nebojte, na papíře je ilustrace vždy ještě krásnější

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner