Sada podšálků Mandala

Magické, praktické a krásné. Takové jsou podšálky Mandala v duchu posvátné geometrie

Ochrání váš stůl od horkých nápojů a přinesou do vaší chvilky odpočinku tu správnou poklidnou atmosféru.

Skladem (>5 sada)
690 Kč
Kategorie: Dřevěné bytové doplňky
Záruka: 2 roky
Barva: Hnědá
Materiál: Dřevěná překližka
Rozměry: 10×10 cm, 16,2×6×2,3 cm
Povrchová úprava: Napuštěno pigmentem

V sadě Mandala najdete 6 jedinečných podložek na dekoraci a ochranu vašeho stolu. Aby podtácky vynikly i v "klidovém režimu", vytvořili jsme pro něj podstavec, kde společně krásně vyniknou. Vzniká tak kontrast mezi minimalistickým hmotným kvádrem a subtilními zdobnými kruhy.

Mandaly patří k vašim i našim oblíbencům. Jsou krásnou orientální dekorací na stůl, ale mohou sloužit i jako ozdoba na pověšení. Perfektně doladí interiér v duchu boho, osvěží styl skandinávský. Přináší teplo domova, to pravé hygge. 

 

Materiál a povrchová úprava

Na tácky Mandala používáme topolovou překližku. Proč ji a ne surové dřevo? Překližka se skládá ze tří tenoučkých vrstev dřeva, které jsou k sobě slepené na kolmo. To znamená, že na výrobu stačí využít malé množství dřeva, které má ještě lepší vlastnosti, než dřevo surové. To by se v surovém stavu při tak tenké šíři ihned polámalo. Díky využitelnosti materiálu tak nevzniká téměř žádný odpad. 

Dekoraci natíráme kvalitním mořidlem. Nebojte, nemáme v plánu vás "umořit". Mořidlo je název pro látku, která s sebou nese barevný pigment. Dřevo barvu nasaje, avšak zůstanou mu přirozené vlastnosti a vzhled. To naše například zvýrazňuje léta dřeva a má červenohnědou barvu. 

 

Důležité informace na konec

Každý kus, který vyjde z naší dílny, je originál. Díky ruční výrobě a dřevu, jehož textura a barva je vždy jedinečná. Proto jsou fotografie pouze ilustrační. K přírodním materiálům je třeba přistupovat šetrně i skrze používání. Není vhodné naše produkty vystavovat vodě a vlhkému prostředí. 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PH Avatar autora | 2.8.2021
Velmi efektní a jemné. Krásná práce.
5
IR Avatar autora | 11.12.2020
Krásné a kvalitní podtácky, vkusně zabaleno. Jsem velmi spokojená.
5
Avatar autora | 1.4.2020
Nádherné a originální podtácky. Vřelá komunikace i vstřícné jednání k mým požadavkům. Velice doporučuji a moc děkuji.

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner