Svatební blahopřání Jste báječný pár

Netradiční, vtipné a krásné. I takové může být svatební přání s ponožkami. I když je každá jiná, spolu tvoří báječný pár.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
89 Kč
Kategorie: Blahopřání
Záruka: 2 roky
Barva: Červená, Zelená, Žlutá
Materiál: Recyklovaný papír, Umělecký papír
Rozměry: 10,5×14,8 cm
Formát: A6 (při otevření A5)
Příležitost: Svatba
Technika: Digitální malba, Kvašová malba
Položka byla vyprodána…
JAATY_ceske-netradicni--svatebni-blahoprani-jste-bajecny-par-ponozky
Novinka

Přání jsou důkazem toho, že na ostatní myslíme. Jako připomenutí, že jsme s nimi v dobách dobrých i zlých. Svatba patří k příležitostem nejveselejším. Tak proč ne právě veselé přání.

 

Svatební blahopřání Jste báječný pár jako doslovná hra s češtinou. Že ponožky nejsou svatební motiv? Přesvědčte se, že ano! Přáníčko, na které novomanželé jen tak nevytratí z paměti.

 

Dvě strany za cenu jedné

 

Běžně mívají přáníčka ilustrovanou pouze stranu přední. My vám chceme dávat vždy něco navíc, proto je bohatě ilustrovaná i zadní strana. Vnitřní prostor je již prázdný a zcela na vaší fantazii.

 

Materiál vybíráme důkladně

 

Přáníčka jsou tištěna na krásný krémový umělecký papír, který odhaluje svou výjimečnou strukturu, když jej obrátíte proti slunci.  K přáníčkům dodáváme obálku z recyklovaného papíru

 

Důležité informace na konec

 

Upozorňujeme, že vizualizace i monitor mohou zkreslovat a výsledné barvy nemusí být totožné. Ale nebojte, na papíře je ilustrace vždy ještě krásnější

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner