TO DO list Makovnice

Mít to všechno v makovnici by bylo skvělé. Ale kdo nemá v hlavě, má v zápisníku. Krásná maková paměť do kapsy pro všechny zapomnětlivce.

Skladem (>5 ks)
890 Kč
Kategorie: Zápisník WOODBOOK
Záruka: 2 roky
Barva: Béžová, Zlatá
Materiál: Buková překližka, Umělecký papír
Rozměry: 16,7×14,5×2,8 cm
Povrchová úprava: Bezbarvý lak
Formát: 20×10 cm
Gramáž papíru: 220 g
Počet listů: 50 listů, 100 stran
JAATY zapisnik woodbook to do list makovnice 7
Novinka Limitovaná edice

Zápisníku s mákem vzniklo v limitované edici pouze pár kusů. Praktický podélný formát a kvalitní papír na vaše myšlenky, úkoly nebo třeba nákupní seznam. Abyste měli svou druhou paměť stále po ruce. 

 

Co dřevěný zápisník obsahuje?

  • Desky nalakované zátěžovým lakem, aby vydržely každodenní používání (i nechtěnou kapku od omáčky).
  • Tvrdé bukové dřevo s krásnou kresbou a narůžovělou barvou.
  • Kvalitní vícegramážový smetanový papír.
  • Praktickou gumičku, která všechno drží pěkně pohromadě.
  • Kvalitní nerezové kroužky německé výroby (kroužky jsme zvolili schválně větší, abyste mezi listy měli místo na vlepování fotografií).
  • Unikátní design v limitovaných edicích.
  • Autorské ilustrace na deskách.
  • Ručně malované zlaté detaily z pravého kovu.

 

 

Materiál a povrchová úprava

Na zápisníky WOOD BOOK používáme bukovou překližku. Proč ji a ne surové dřevo? Překližka se skládá ze více tenoučkých vrstev dřeva, které jsou k sobě slepené na kolmo. To znamená, že na výrobu stačí využít malé množství dřeva, které má ještě lepší vlastnosti, než dřevo surové. To by se v surovém stavu při tak tenké šíři brzy polámalo. Díky využitelnosti materiálu nevzniká téměř žádný odpad.

Desky bloků ručně brousíme, natíráme bezbarvým zátěžovým lakem a opět brousíme, až je povrch odolný a jemný. Jedná se o dlouhý proces, ale na konci vzniknou desky, které jsou krásné a ne tolik náchylné vůči svému prostředí, jak to tak bývá u přírodních materiálů. 

 

 

Důležité informace na konec

Každý kus, který vyjde z naší dílny, je originál. Díky ruční výrobě a dřevu, jehož textura a barva je vždy jedinečná. Proto jsou fotografie pouze ilustrační. K přírodním materiálům je třeba přistupovat šetrně i skrze používání. Není vhodné naše produkty vystavovat vodě a vlhkému prostředí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner