Vánoční dekorace Baňka Vločka 2 ks

Stříbrné dřevěné vločky, které jednoduše seskládáte do kulaté baňky. Slušet jim to bude na stromečku, větvičce nebo zavěšené v prostoru. Sada obsahuje 2 ks 3D vloček. 

Skladem (>5 ks)
240 Kč
Kategorie: Dřevěné vánoční dekorace
Barva: Stříbrná
Materiál: Dřevěná překližka
Rozměry: cca 8,5×8,5×8,5 cm
Množství: 2 ks poskládaných ozdob
Povrchová úprava: Barva s atestem pro styk s dětmi a potravinami

Vánoční dekorace Vločka Vám dorazí v milé krabičce. Mohou se tak stát nejen součástí vaší vánoční výzdoby, ale poslouží i jako malý dárek pro kolegyni, kamarádku nebo každého, kdo ocení, že jste na něj mysleli.

 

Materiál a povrchová úprava

Prostorovou baňku vyrábíme z 4 mm pevné překližky a ošetřujeme kvalitní třpytivou stříbrnou barvou s nejpřísnějším atestem pro styk s dětmi a potravinami. Vločky přirozeně ladí k vánoční kolekci Sněha inspirované opravdovými vločkami. 

 

 

Jak vločku poskládat

Vločka drží pohromadě bez použití lepidla. Baňka obsahuje 6 vločkových dílů a 2 kotouče s drážkami, na kterých drží. Doporučujeme skládat vločku postupně:

1. Na jeden vločkový díl nasadíme oba kotouče s drážkami. 

2. Do středu kotouče si navlečeme provázek, na kterém bude baňka viset.

3. Do dalších drážek postupně vkládáme další a další vločkové díly.

4. A máme hotovo!

 

Balení a skladování

Vánoční ozdoby posíláme v kartonové krabici, vystlané dřevitou slámou. Dřevitá sláma ozdobám vytváří ochranný měkký pelíšek, který je nejen ekologický, praktický, ale i pěkný. Krabici je možné využít pro další skladování během roku. 

 

Důležité informace na konec

Každý kus, který vyjde z naší dílny, je originál. Díky ruční výrobě a dřevu, jehož textura a barva je vždy jedinečná. Proto jsou fotografie pouze ilustrační. K přírodním materiálům je třeba přistupovat šetrně i skrze používání. Není vhodné naše produkty vystavovat vodě a vlhkému prostředí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner