Vánoční kolekce Láska

Zářivé a odvážné vánoční ozdoby pro ty z vás, kteří jste unavení z typických vánočních motivů a chcete něco víc. Vánoce jsou hlavně o lásce a setkání. A co je na začátku každé rodiny? No přece LÁSKA. Z každé prodané sady zde na eshopu pošleme organizaci Loono 100 Kč.

 

Skladem (>5 ks)
480 Kč
Kategorie: Dřevěné vánoční dekorace
Záruka: 2 roky
Barva: Zlatá
Materiál: Dřevěná překližka
Rozměry: cca 10×8×0,4 cm
Množství: 10 ks ozdob
Povrchová úprava: Barva s atestem pro styk s dětmi a potravinami

Vkusné, hravé a zábavné. U nových vánočních ozdob jsme se pustili do nejstarších symbolů, které doprovází lidstvo odnepaměti. Erotická estetika plodnosti a radosti ze života. Pro ty, kteří se nebojí šokovat netradiční vánoční výzdobou. Ať už si chcete vyzdobit gynekologickou ordinaci, hledáte originální dekorace na baby shower party nebo vás jednoduše ozdoby okouzlily jako nás. Fantazii se meze nekladou.

Sada obsahuje 10 kusů láskyplných symbolů lidského těla v rozměru cca 10x8 cm. Vizuálně nás inspiroval Ladislav Sutnar a jeho Americké Venuše, Keith Haring a jeho lineart, ale i improvizační umění veřejných záchodků.

 

Vánoční ozdoby, které pomáhají

 

Ve spolupráci s organizací Loono se snažíme informovat o prevenci samovyšetření prsů a varlat kvůli možným onkologickým onemocněním. V krabičce tak dostanete praktický manuál prevence #prsakoule a navíc z každé prodané sady darujeme organizaci Loono 100 Kč

 

Loono_Autor_MartinFaltejsek_jaaty Autor: Martin Faltejsek Loono

 

Materiál a povrchová úprava

Na vánoční ozdoby používáme topolovou překližku. Proč ji a ne surové dřevo? Překližka se skládá ze tří vrstev dřeva, které jsou k sobě slepené na kolmo. To znamená, že na výrobu stačí využít malé množství dřeva, které má ještě lepší vlastnosti, než dřevo jednokusové. To by se v surovém stavu při tak tenké šíři brzy polámalo. Díky využitelnosti materiálu tak nevzniká téměř žádný odpad

Ozdoby natíráme kvalitní zlatou uměleckou barvou

 

Balení a skladování

Vánoční ozdoby posíláme v kartonové krabici, vystlané dřevitou slámou. Sada ozdob se tak může stát hezkým plnohodnotným dárkem. Dřevitá sláma ozdůbkám vytváří ochranný měkký pelíšek, který je nejen ekologický, praktický, ale i pěkný. Krabici je možné využít pro další skladování během roku. 

 

Důležité informace na konec

Každý kus, který vyjde z naší dílny, je originál. Díky ruční výrobě a dřevu, jehož textura a barva je vždy jedinečná. Proto jsou fotografie pouze ilustrační. K přírodním materiálům je třeba přistupovat šetrně i skrze používání. Není vhodné naše produkty vystavovat vodě a vlhkému prostředí. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner