Inspirace na originální svatební dary, které opravdu potěší

Vybrat praktický a zároveň krásný svatební dar je v dnešní přehlcené době oříšek. Řešíte dárek pro novomanžele prakticky penězi, osobní památkou nebo obojím? Sepsali jsme svatební inspiraci, kterou najdete na JAATY. Vkusnou, krásnou a vyrobenou v Česku.

 

JAATY_Inspirace-na-originálnI-svatebni-dary-perzonalizovane-fotoalbum-na-miru

Personalizované fotoalbum na míru svatebním barvám

 

Obálková metoda: Svatební blahopřání, které nezapadne

 

Nebudeme si nic nalhávat. Svatební blahopřání jsou kýč jak bič. Ošklivým písmem s divnými texty to začíná a barevnými flitry končí. My si na lásku potrpíme, ale ať je něžná, krásná, vkusná.

 

1. Elegantní kaligrafické přání pro minimalisty

 

Stále je příležitost někomu gratulovat. K narození dítěte, zvládnutí studia nebo nalezení životní lásky. Kaligrafické zlaté přání od Typopiknik je nadčasová sázka na jistotu, kterou je dobré mít vždy v šuplíku. Kromě nápisu Gratulace na JAATY najdete i modré a růžové Blahopřání.

 

JAATY_Inspirace-na-originálni-svatebni-dary-vkusne-blahoprani_kaligrafie

Přání kaligrafie Gratulace 

 

2. Roztomilé přání pro romantické duše

 

Pokud si přece jen potrpíte na něžné svatební motivy, určitě si zamilujete oblíbené labutí BLAHO PŘÁNÍ. Labutě jako symbol celoživotní lásky a oddaných rodičů. Smysl přání se vyjeví při otevření obou stran ♥. 

 

JAATY_Inspirace-na-originálni-svatebni-dary-vkusne-blahoprani

Svatební blahopřání labutě

 

3. Vtipné přání na peníze, které nic neskrývá

 

Co si budeme nalhávat. V obálkách novomanželé jistě ocení slova podpory a rady do života, ale po nákladné svatbě jsou rádi za každý peníz navíc. Proto jsme vytvořili přání, které vše říká na rovinu. :) Protože pár kaček se vždy hodí.

 

JAATY_Inspirace-na-originálni-svatebni-dary-vkusne-blahoprani_obalka-na-penize Přání na peníze Kačky

 

Praktický svatební dar do života, který budou milovat i další generace

 

Přijde vám pouze darování peněz příliš neosobní? Darujte novomanželům opravdu osobní dárek do začátku rodinného života. Fotoalbum na vzpomínky. Ať už ze svatby nebo společných chvil. Vybírat můžete od malých univerzálních až po vyšperkované na míru podle vašeho nápadu.

 

1. Malé fotoalbum, velké zážitky

 

Pro velký zájem jsme rozšířili nabídku menších alb o nové motivy s tématikou rodinných fotografií, svatebních, párovýchbudování domova nebo rodokmenu. Protože listování okamžiky vzpomínek tvoří mnohem víc endorfinů než procházení tisícovkou fotek na monitoru.

 

 JAATY_Inspirace-na-originálni-svatebni-dary-kvalitni-fotoalbum-mala-pozornost

Dřevěné album Já a ty a Byl jednou jeden domeček

 

 2. Fotoalbum na míru novomanželům, kde se stáváte tvůrcem

 

Další velkou novinkou je Fotoalbum na míru. Máte jasnou představu o dokonalém svatebním dárku na uchování vzpomínek? Alba s příběhem vyrábíme nejraději. Vyberte velikost, barvu desek, papír, už jen vymyslet text nebo obrázek na desky.

 

Jste svědkyně a plánujete pro nevěstu vytvořit fotoalbum v barvách svatby? Žádný problém. Vše si jednoduše navolíte v objednávce a do poznámky jen popíšete svou představu. Zbytek doladíme v emailu a za pár týdnů se můžete těšit na svůj jedinečný svatební dar.

 

JAATY_Inspirace-na-originálni-svatebni-dary-minimalisticke-fotoalbum-na-miru-se-jmeny