Dřevěné fotoalbum na míru

Fotoalbum snů přesně podle vašich představ. Ať už si přejete první album se jménem děťátka, svatební fotoalbum se jmény novomanželů nebo obrázek v motivu  svatby, vše zvládneme. A jako bonus můžeme přidat barvy. Dokonalé album na míru.

Velikost
Barva desek
Barva papíru
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Barevné kolorování
Přední strana
Zadní strana
Na zakázku vyrobíme (>5 ks) Na zakázku vyrobíme (>5 ks) Na zakázku vyrobíme (>5 ks) Na zakázku vyrobíme (>5 ks) Na zakázku vyrobíme (>5 ks) Na zakázku vyrobíme (>5 ks) Na zakázku vyrobíme (>5 ks) Zvolte variantu
1 490 Kč 1 490 Kč 2 420 Kč 1 490 Kč 2 420 Kč 1 490 Kč 1 490 Kč od 1 490 Kč
Kategorie: Fotoalbum
Záruka: 2 roky
Materiál: Dřevěná překližka
Dřevina: Buk
Formát: 30×30 cm, 20×20 cm
Počet listů: 30 listů, 60 stran, 20 listů, 40 stran

JAK SI OBJEDNAT FOTOALBUM NA MÍRU

 

Objednání personalizovaného fotoalba na míru je jednoduché!

1. Vyberete si velikost velké nebo malé. Velké album 30x30 cm má 30 listů tvrdého papíru a malé 20x20 cm 20 listů tvrdého papíru. Mezi nimi je vždy i papír jemný pro ochranu vašich fotografií.

2. Vyberte barvu desek: přírodní, šedá, hnědá. Desky vždy navíc lakujeme, aby odolávaly času a byly stále krásné.

3. Vyberte barvu hlavního papíru: černá nebo krémová. Papír je naše láska. Do alb využíváme prémiové umělecké papíry o vysoké gramáži. Černý je s jemnou texturou, krémový je hladký jako samet.

4. Příplatek: Motiv na přední stranu: čistě bez motivu, text nebo ilustrace na míru? Napište nám svou představu do poznámky a my se vám ozveme. U textu vybereme to nejkrásnější písmo, obrázek přizpůsobíme vašim představám.

5. Příplatek: Motiv na zadní stranu: čistě bez motivu, citát nebo věnování? I zadní stranu můžete využít pro své nápady a zlatou tečku na konec.

6. Příplatek: Jedna nebo více barev? Kolorované detaily povýší fotoalbum na vyšší úroveň. Ať už se jedná o jemné zlatavé detaily nebo bohatou barevnost v duchu svatby.  

 

A CO DÁL?

 

Do poznámky nám připište svou představu. O písmu, obrázku, barvách. Jakmile nám dorazí platba, ozveme se vám na email. Pošleme návrhy a po schválení se pustíme do výroby. U výroby alba na míru prosím počítejte s měsíčním předstihem. Můžeme ho dodat i dříve, ale krásné kvalitní věci potřebují svůj čas. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner