Dřevěný hřebínek Pocket

Máme rádi čistý design, eleganci a funkčnost. Proto patří hřebínek Pocket z ořechového dřeva k našim oblíbencům. Osobní doplněk, který můžete mít vždy po ruce. Luxusní dárek pro ty nejnáročnější.

Gravírování na míru
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (2 ks) Na zakázku vyrobíme (2 ks) Zvolte variantu
790 Kč 990 Kč od 790 Kč
Kategorie: Dřevěné doplňky pro muže
Záruka: 2 roky
Barva: Hnědá
Materiál: Dřevo, Magnet
Dřevina: Ořešák černý
Rozměry: cca 8×8×0,6 cm
Povrchová úprava: Směs přírodních olejů

Dřevěný hřebínek Pocket z ořešáku černého je opravdu jedinečným a luxusním kouskem. Design z našeho ateliéru je promyšlený do každého detailu, aby příjemně padl do ruky, byl dostatečně malý, aby se příjemně nosil v kapse a přesto ustál nezdolné vlasy či vousy. Byl vymyšlen pro muže, ale pro svou praktičnost a eleganci si jej zamilovaly i ženy.

 

Každý zub hřebene je precizně ručně vybroušený a každý hřeben, který vychází z naší dílny, prochází zátěžovým testem. Hřeben je součástí svého obalu, který jej chrání. Obě části spojuje magnet. Upozorňujeme, že vysouvání hřebene je silně návykovou záležitostí. Jakmile jej udržíte v ruce, pochopíte :) 

 


Ořešák černý je ceněný pro svou krásnou oříškovou barvu. Nás fascinuje i jeho různorodost. Dokáže být tmavohnědý až do černa, o kousek dál přechází do světlých odstínů, v jiných místech dokáže být strakatě žíhaný. Nikdy tak nemůžete najít stejný produkt jako druhý. Vždy je absolutní unikát.


 

Vlastní text na míru

Aby byl darovaný hřeben ještě více jedinečný a opravdu osobní, můžeme na něj vypálit nápis dle vašich představ a přání. Například jméno, vzkaz, datum, iniciály nebo obrázek. Stačí si objednat variantu s gravírováním a do poznámek nám připsat váš text a umístění. Krátký text můžeme umístit na přední stranu na hřeben, delší text nebo obrázek na stranu zadní.

 

Povrchová úprava a údržba

Tak, jak si dáváme záležet na původu a bezpečnosti materiálů, stejně tak důležitá je povrchová úprava dřeva. Používáme kvalitní olej s certifikací pro styk s dětmi a potravinami. Neobsahuje žádné organické těkavé látky a je šetrný k životnímu prostředí. Olej má skvělou vlastnost, že dřevo nejen chrání, ale dá vyniknout přirozené barvě dřeva. Jestliže se Vám bude časem zdát, že dřevo ztrácí na sytosti (což je přirozený proces), stačí si na jemný hadřík kápnout rostlinný olej, hřebínek přetřít a je jako nový.

 

Důležité informace

Každý kus, který vyjde z naší dílny, je originál. Díky ruční výrobě a dřevu, jehož textura a barva je vždy jedinečná. Proto jsou fotografie pouze ilustrační. K přírodním materiálům je třeba přistupovat šetrně i skrze používání. Není vhodné naše produkty vystavovat vodě a vlhkému prostředí.  

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner