Náušnice Prunus

Hledáte univerzální šperk pro každou příležitost? Vsaďte na eleganci, minimalismus a přírodní materiály

Vyberte dřevinu, která neladí jen k outfitu, ale sedí i k vaší povaze nebo odstínu vlasů. 

Položka byla vyprodána…
Na zakázku vyrobíme
390 Kč
Kategorie: Dřevěné šperky
Záruka: 2 roky
Barva: Stříbrná, Červená, Rezavá
Materiál: Dřevo, Pokovená nerezová ocel
Dřevina: Slivoň švestka
Rozměry: 1,2×1,2×1,3 cm
Povrchová úprava: Směs přírodních olejů
Položka byla vyprodána…

Náušnice jako miniaturní obraz, který stvořila příroda sama. Každý kus je jedinečný díky unikátní barvě a struktuře dřeva. Jste ve výběru šperků spíše konzervativní, ale přesto preferujete mít na výběr podle nálady? Není nic lepšího, než si vybrat více párů náušnic různých dřevin a užívat si jejich různorodé barevnosti (doporučení od spokojených zákaznic).

 


Švestkové dřevo patří k poměrně vzácným a velice ceněným dřevinám. Skrývá v sobě neuvěřitelné množství odstínů červené — od růžové, přes rudou až do fialových barev. Neuvěřitelně sluší rusovláskám a vášnivým povahám s rudou rtěnkou.


 

Ukažte, že patříte k sobě

Slaďte se v doplňcích s partnerem. Nenápadný způsob jak ukázat, že patříte k sobě. Pánské doplňky ve stejné dřevině najdete pod pojmem Prunus nebo pod kolonkou "Související" vedle popisu produktu.

 

Povrchová úprava a údržba

Tak, jak si dáváme záležet na původu a bezpečnosti materiálů, stejně tak důležitá je povrchová úprava dřeva. Používáme kvalitní olej s certifikací pro styk s dětmi a potravinami. Neobsahuje žádné organické těkavé látky a je šetrný k životnímu prostředí. Olej má skvělou vlastnost, že dřevo nejen chrání, ale dá vyniknout přirozené barvě dřeva. Jestliže se Vám bude časem zdát, že dřevo ztrácí na sytosti (což je přirozený proces), stačí si na jemný hadřík kápnout rostlinný olej, náušnice přetřít a jsou opět jako nové.

 

Důležité informace na konec

Každý kus, který vyjde z naší dílny, je originál. Díky ruční výrobě a dřevu, jehož textura a barva je vždy jedinečná. Proto jsou fotografie pouze ilustrační. K přírodním materiálům je třeba přistupovat šetrně i skrze používání. Není vhodné naše produkty vystavovat vodě a vlhkému prostředí. 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TH Avatar autora | 23.12.2021
Náušničky jsou moc krásné, odpovídají fotkám, krásně zabaleno

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner