Kapesníček Blossom

Že květiny patří ženám? Samozřejmě. A patří květy k pánskému outfitu? Odpradávna! Jemná kvítka na hnědém kapesníčku Blossom jsou zábavný detail, který zaujme.

Vyšperkujte svůj pánský šatník k dokonalosti s kapesníčkem do saka. Nošení a střídání kapesníčků podle nálady si rozhodně zamilujete.

Skladem (1 ks)
310 Kč
Kategorie: Kapesníček do saka
Záruka: 2 roky
Barva: Bílá, Hnědá
Rozměry: 30×30 cm
Povrchová úprava: Směs přírodních olejů
Pánský hnědý květovaný kapesníček Blossom | JAA∞TY
Limitovaná edice

Rande, svatba, neformální pracovní schůzka. Skvělé příležitosti pro to ukázat svůj styl a vkus. Kapesníček do saka Blossom jsme stvořili pro kombinace s ořechovým dřevem. Vybrat správný outfit je jednoduché, když doplňky ladí. 

 

Lokální přírodní látka, precizní ruční výroba a jemný dřevěný detail. To jsou kapesníčky pro gentlemany od studia JAA∞TY.

 

Důležité informace

Každý kus, který vyjde z naší dílny, je originál. Díky ruční výrobě a dřevu, jehož textura a barva je vždy jedinečná. Proto jsou fotografie pouze ilustrační. K přírodním materiálům je třeba přistupovat šetrně i skrze používání. Není vhodné naše produkty vystavovat vodě a vlhkému prostředí. Kapesníčky můžete žehlit, avšak ne prát. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner