Spona Juglans nigra

Nečekané spojení nerezové oceli a ořechového dřeva v elegantním doplňku pro gentlemany.

Módní doplněk, který mluví za Vás.
Výjimečnost, kvalita, vkus.

Skladem (1 ks)
790 Kč
Kategorie: Dřevěná spona na kravatu
Záruka: 2 roky
Barva: Stříbrná, Hnědá
Materiál: Dřevo, Nerezová ocel
Dřevina: Ořešák černý
Rozměry: 4,8×0,8 cm
Povrchová úprava: Směs přírodních olejů

Spona na kravatu je již tradičním pánským doplňkem do společnosti pro významné události. Ať už se jedná o ples, svatbu nebo pracovní schůzku, spona se může stát nepřehlédnutelnou zlatou tečkou na Vašem outfitu.

Elegantní sponu jsme vyvinuly pro gentlemany, kteří ještě na dřevěné motýlky nejsou připraveni a jsou spíše zastánci kravat. My jsme tento doplněk oživili a posunuli o něco dál. Dali jsme dřevu tvar a mnohdy opomíjené sponě nový vzhled a vkus

Díky minimalistickému designu a jedinečnosti přírodního materiálu, se skvěle ladí s dalšími dřevěnými a koženými doplňky. Ať už se jedná o boty, opasek nebo manžetové knoflíčky. Přesvědčte se sami.

 


Ořešák černý patří mezi zákazníky k nejoblíbenějším dřevinám. Proto pokud vybíráte dárek a nejste si jistí, ořešák je trefa do černého. My si jej zamilovali pro jeho elegantní univerzální vzhled.


 

Povrchová úprava a údržba

Tak, jak si dáváme záležet na původu a bezpečnosti materiálů, stejně tak důležitá je povrchová úprava dřeva. Používáme kvalitní olej s certifikací pro styk s dětmi a potravinami. Neobsahuje žádné organické těkavé látky a je šetrný k životnímu prostředí. Olej má skvělou vlastnost, že dřevo nejen chrání, ale dá vyniknout přirozené barvě dřeva. Jestliže se Vám bude časem zdát, že dřevo ztrácí na sytosti (což je přirozený proces), stačí si na jemný hadřík kápnout rostlinný olej, sponu přetřít a je opět jako nová.

 

Důležité informace na konec

Každý kus, který vyjde z naší dílny, je originál. Díky ruční výrobě a dřevu, jehož textura a barva je vždy jedinečná. Proto jsou fotografie pouze ilustrační. K přírodním materiálům je třeba přistupovat šetrně i skrze používání. Není vhodné naše produkty vystavovat vodě a vlhkému prostředí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner