Náušnice Juglans Nigra

Hledáte univerzální šperk pro každou příležitost? Vsaďte na eleganci, minimalismus a přírodní materiály

Vyberte dřevinu, která neladí jen k outfitu, ale sedí i k vaší povaze nebo odstínu vlasů. 

Skladem (>5 ks)
390 Kč
Kategorie: Dřevěné šperky
Záruka: 2 roky
Barva: Stříbrná, Hnědá
Materiál: Dřevo, Pokovená nerezová ocel
Dřevina: Ořešák černý
Rozměry: 1,2×1,2×1,3 cm
Povrchová úprava: Směs přírodních olejů

Náušnice jako miniaturní obraz, který stvořila příroda sama. Každý kus je jedinečný díky unikátní barvě a struktuře dřeva. Jste ve výběru šperků spíše konzervativní, ale přesto preferujete mít na výběr podle nálady? Není nic lepšího, než si vybrat více párů náušnic různých dřevin a užívat si jejich různorodé barevnosti (doporučení od spokojených zákaznic).

 


Ořešák černý patří mezi zákazníky k nejoblíbenějším dřevinám. Proto pokud vybíráte dárek a nejste si jistí, ořešák je trefa do černého. My si jej zamilovali pro jeho elegantní univerzální vzhled.


 

Ukažte, že patříte k sobě

Slaďte se v doplňcích s partnerem. Nenápadný způsob jak ukázat, že patříte k sobě. Pánské doplňky ve stejné dřevině najdete pod pojmem Juglans Nigra nebo pod kolonkou "Související" vedle popisu produktu.

 

Povrchová úprava a údržba

Tak, jak si dáváme záležet na původu a bezpečnosti materiálů, stejně tak důležitá je povrchová úprava dřeva. Používáme kvalitní olej s certifikací pro styk s dětmi a potravinami. Neobsahuje žádné organické těkavé látky a je šetrný k životnímu prostředí. Olej má skvělou vlastnost, že dřevo nejen chrání, ale dá vyniknout přirozené barvě dřeva. Jestliže se Vám bude časem zdát, že dřevo ztrácí na sytosti (což je přirozený proces), stačí si na jemný hadřík kápnout rostlinný olej, náušnice přetřít a jsou opět jako nové.

 

Důležité informace na konec

Každý kus, který vyjde z naší dílny, je originál. Díky ruční výrobě a dřevu, jehož textura a barva je vždy jedinečná. Proto jsou fotografie pouze ilustrační. K přírodním materiálům je třeba přistupovat šetrně i skrze používání. Není vhodné naše produkty vystavovat vodě a vlhkému prostředí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JAATYzlaté tlustší2

 

Mladé kreativní studio JAA∞TY ze samého srdce Beskyd přináší propojení tradice, designu, přírodních materiálů a ilustrace. Využívá to nejlepší z moderní technologie a precizního ručního zpracování. Kvalitně, udržitelně s úctou k přírodě.

prirodni-materialy_bannerrucni-prace_bannersolarni-energie_bannervyroba-v-cr_banner